taktoprawda – Kiedykolwiek EP (CD)

15.00 

taktoprawda – Kiedykolwiek EP
CD/wallet
1. Biblioteki
2. Sun Of The Black Hole feat. Dorota Miśkiewicz, Ńemy.
3. Niecodzienność feat. Igorilla
4. Korsarze i Lalki feat. Pablopavo

Na stanie

Kategoria: Tag:

Opis

taktoprawda to dowód na to, że nawet najbardziej absurdalne pomysły można  zrealizować,  kiedy człowiek nie zastanawia się zbyt długo. Wyjątek niepotwierdzający niczego i przyciągający talenty, które mają metody na to szaleństwo. Zaskakuje jak zima drogowców, burzy mózgi, a łamiąc ćwierćnuty dodaje im wartości.

taktoprawda to:

Mateusz Modrzejewski – perkusja

Tymoteusz MIłowanow – gitara

Bartek Łuczkiewicz – bas

Trio zostało założone w drugiej połowie 2013 roku przez Mateusza Modrzejewskiego, Tymoteusza Miłowanowa i Bartka Łuczkiewicza. Jest to jeden z nielicznych polskich zespołów, którego liderem jest perkusista. Inspiracją do powstania zespołu były nowoczesne produkcje wykonawców takich jak J-Dilla, Slum Village, The Foreign Exchange czy Elaquent.

Muzycy postanowili przełożyć język sampli i zachwianych rytmów na żywe instrumenty, łącząc podejście jazz-rockowe z hip-hopem. Nie zamykając się wyłącznie w tych gatunkach, trio współpracuje z uznanymi wokalistami reprezentującymi różne style muzyczne (między innymi Dorota Miśkiewicz, Pablopavo, Ńemy przez eŃ).

Nad produkcją czuwa Aleksander „Mothashipp” Molak (Marika, Vavamuffin, Lilu).Otwarte umysły i nowatorskie podejście Mateusza, Tymka i Bartka, połączone z wrażliwością zaproszonych gości dają w efekcie mieszankę, której nie da się zaszufladkować.

Utwory nagrano w studiach Western Jive i Quality Studio
Produkcja,
mix i mastering: Mothashipp

Oprawa graficzna: Michał Bryndal

taktoprawda – Kiedykolwiek EP
CD/wallet
1. Biblioteki
2. Sun Of The Black Hole feat. Dorota Miśkiewicz, Ńemy.
3. Niecodzienność feat. Igorilla
4. Korsarze i Lalki feat. Pablopavo

(Kalejdoskop Records 2015)